Logo Chicago 90
Chicago 90
Microids Rok vydání: 1989 Velikost: 1.6MB Staženo: 12x OHODNOTIT HRU
Jedna hvězda pro špatnou, pět hvězd pro skvělou hru. Hodnoťte podle Vašeho nejlepšího uvážení. Děkuji za názor!
Aktuálně hra obdržela průměrné hodnocení: nehodnoceno
Dosud hodnotilo 0 uživatelů.
Uživ. hodnocení: žádné DOPLŇKY DO HRY
K této hře nebyly nalezeny žádné doplňky.
STÁHNOUT ZDARMA
Chicago 90 je závodní hra, která by šla částečně přirovnat k gangsterské sérii GTA. Potulujete se ulicemi Chicaga a vaším úkolem je buď ujet jako gangster policii pryč z města a nebo v roli policie chytit gangsterské auto. Oproti výše zmíněné sérii je hra podstatně jednodušší a není možné vystupovat z aut.

O dvou herních režimech už řeč byla - v roli gangtera nebo policie. Obě role mají protichůdné cíle a herní strategie. V gangsterském režimu musíte jednoduše uniknout z města a vyhnout se zadržení policií. V policejním režimu můžete ovládat šest policejních aut (přímým řízením kteréhokoliv ze šesti a vydáváním příkazů dalším pěti) ve snaze zabránit gangsterovi útěku z města.

Hra je zajímava hned několika prvky. Titul obsahuje na svou dobu opravdu rozsáhlé město, kterým je možné bez omezení jezdit. Dokonce v něm jezdí i auta běžných civilistů, jejich i svoje vozy je možné poničit. Ve hře jsou dva druhy kamer. Ta méně důležitá je v perspektivě pohledu z auta a druhá izometrická zabírající plochu kolem hráče.

Chicago 90 není hra s hlubokou myšlenkou, příběhem, ani dlouhou herní dobou, ale pro odreagování svůj účel určitě splní. Navíc může vzdáleně připomínat populární hry moderní doby.
Svoboda v projíždění rozsáhlým městem, gangsterka v době kdy GTA bylo v plenkách.
Málo herního obsahu, jednoduchá arkáda bez motivace hrát znova.
6