Logo NHL Hockey 96
NHL Hockey 96
EA Sports Rok vydání: 1995 Velikost: 533.9MB Staženo: 29x OHODNOTIT HRU
Jedna hvězda pro špatnou, pět hvězd pro skvělou hru. Hodnoťte podle Vašeho nejlepšího uvážení. Děkuji za názor!
Aktuálně hra obdržela průměrné hodnocení: nehodnoceno
Dosud hodnotilo 0 uživatelů.
Uživ. hodnocení: žádné DOPLŇKY DO HRY
Pohyb
Střela/zrychlení
Střela zápěstím/přihr.
Stažení dom. bran.
Stažení host. bran.
-
Střídání domácí
-
Střídání hosté
STÁHNOUT ZDARMA
Ročník 96 je v pořadí třetí hokej s prestižní americkou licencí na osobních počítačích MS-DOS od EA Sports. Hra byla portována na spoustu herních zařízení jako Segu Genesis, SNES, nebo Gameboy. Tento ročník je speciální hlavně v tom, že má poprvé trojrozměrnou grafiku.

NHL 96 nabízí šest herních režimů - Regular Game, Playoffs, Playoffs Best of 7, Season, Shootout a Transactions. Regular Game je klasická exhibice, Play off jsou vyřazovací turnaje, Season je kompletní sezóna o 84 zápasech a v režimu Shootout si hráč může procvičit techniku trestného střílení. V speciálním režimu Transactions hráč přebírá roli generálního manažera a stará se o chod klubu.

Pocit z bruslení a fyzika hry je podobná původnímu NHL Hockey. Z dnešního pohledu působí neohrabaně, nepřesně a velmi zpomaleně. Může to působit trochu zvláštně, ale pokud jste zvyklí na starší ročníky, nic vás nepřekvapí. Lze hrát proti počítači, jehož schopnosti lze regulovat nastavením obtížnosti, nebo proti kamarádovi v multiplayeru. Hra oproti minulým ročníkům vylepšuje umělou inteligenci, fyzické souboje, nové možnosti pohybů a všeobecně vylepšení animací a zvuků.

Samotná grafika je naprosto parádní. Hra příchází s revoluční technologií Virtual Stadium, která poprvé prezentuje stadiony v trojrozměrné grafice. Škoda zpracování jednotlivých hráčů. Těm by nebylo při hře co vytknout, ale při bližších záběrech jsou až příliš rozpixelovaní. Naopak ale jejich odraz je velmi působivý detail. Po zvukové stránce je hra také podařená, jen zamrzí, že pořád chybí zápasový komentátor.
Parádní grafika a působivé detaily, soundtrack, licencovaná NHL.
Neohrabané ovládání, chybí komentátor.
8