Logo Incredible Machine 2
Incredible Machine 2
Jeff Tunnell Productions Rok vydání: 1994 Velikost: 3.8MB Staženo: 5x OHODNOTIT HRU
Jedna hvězda pro špatnou, pět hvězd pro skvělou hru. Hodnoťte podle Vašeho nejlepšího uvážení. Děkuji za názor!
Aktuálně hra obdržela průměrné hodnocení: nehodnoceno
Dosud hodnotilo 0 uživatelů.
Uživ. hodnocení: žádné DOPLŇKY DO HRY
STÁHNOUT ZDARMA
The Incredible Machine 2 je druhý díl logické puzzle hry vydaný v roce 1994. Vytvořila ji firma Jeff Tunnell Productions pro systém MS-DOS. V roce 1995 byla vydána novější verze na Mac OS a Windows s vylepšeným rozhraním a hudebními skladbami na CD.

O popisu hry jsem se rozepisoval u prvního dílu, tak to teď vezmu jen ve zkratce. V každé úrovni dostanete úkol, který musíte splnit pomocí předmětů na herní obrazovce, popřípadě nasazením dalších předmětů z inventáře. Ty jsou interaktivní s primitivní fyzikou, takže lze například ventilátorem fouknout do balónku, který následně praskne o hořící svíčku.

Druhý díl Incredible Machine obsahuje samozřejmě zbrusu nové úrovně, rozšířený sortiment předmětů, nové a hezčí rozhraní, vylepšenou grafiku, lepší zvuky, přidává hudbu a Head to Head - hru dvou hráčů. Ta se hraje v kooperaci na tahy. Kdo úkol splní ve svém tahu, vyhrává. Poměrně kvalitní je tu editor úrovní, ve kterém lze postavit plnohodnotné mise. V editoru je možné nastavovat i takové drobnosti, jako hudební podkres i hlasitost.

Když bych to měl shrnout, tak se jedná víceméně o to samé, jako první díl, jen vyleštěnější a uhlazenější. Konečně je tu nějaký tutoriál, vysvětlení jak hrát. V průběhu plnění úkolů je možné využít mírnou nápovědu. Velmi povedená hra, jen škoda, že nepřináší nějakou novou mechaniku do hry.
Tutoriál, soupeření ve dvou hráčích, mnohem lepší zvuky.
Nenabízí nic nového.
8