Logo Dyna Blaster
Dyna Blaster
Hudson Soft Rok vydání: 1992 Velikost: 1.8MB Staženo: 15x OHODNOTIT HRU
Jedna hvězda pro špatnou, pět hvězd pro skvělou hru. Hodnoťte podle Vašeho nejlepšího uvážení. Děkuji za názor!
Aktuálně hra obdržela průměrné hodnocení: 4.0/5
Dosud hodnotilo 1 uživatelů.
Uživ. hodnocení: 4.0/5 DOPLŇKY DO HRY
Nikdy neodpalujte bombu v dosahu východu.
Pohyb
Položení bomby
Odpálení čas. bomby
Požadovaný cheat se objeví po najetí kurzoru.
Nesmrtelnost
hudsonsoft
STÁHNOUT ZDARMA
Dyna Blaster, známá taky jako Bomberman, je hra s pohledem ze shora, kde v bludišti ničíte bloky, sbíráte power-upy a zabíjíte nepřátele. Hra je rozdělena na kampaň pro jednoho hráče a jednoduché turnajové bitvy s kamarády.

V singleplayeru unesl drak vaši milou a vy se musíte probojovat přes 8 světů až k její záchraně. Každý svět má ještě dalších 8 levelů a vašim cílem v každém z nich je zabít všechny monstra a najít v blocích schovaný východ pryč. Jako bonus je možné najít power-up, tedy vylepšení, pro vás nebo vaše bomby, jako například zvýšení jejich počtu, nebo rozsah výbuchu. A aby to nebylo tak jednoduché, vše se musí stihnout do časového limitu, jinak nastane apokalypsa.

Multiplayerové klání je jednoduché. Hra podporuje až čtyři hráče, kteří můžou hrát u jednoho počítače. Opět sbírají power-upy a snaží se porazit své soupeře v jednoduchém turnaji.

Obvzláště hra pro jednoho hráče je docela pěkná výzva a dohrát ji určitě nebude procházka růžovým sadem. Po čase dokáže trochu omrzet, protože se její principy, až na relativně různorodé nepřátele, opakují až do konce.
Pěkná roztomilá a zároveň přehledná grafika, jednoduchá hratelnost, různorodí nepřátelé.
Pořád to samé dokola, hra se po chvíli začne dost opakovat.
8