Jimmy Connors Pro Tennis Tour
Vývojář:
Rok vydání:
Velikost:
Počet stažení:
Doplňky do hry:
Ke stažení:
Blue Byte
1990
775kB

ZDE
STÁHNOUT ZDARMA ZDE

Pro Tennis Tour je hra německého vývojáře Blue Byte, který stojí například za slavnými sériemi The Settlers nebo Anno. Jak už název napovídá, jedná se o sportovní hru z tenisového prostředí pod záštitou americké hvězdy a legendy Jimmy Connorse.

Ve hře je možné zahrát klasický přátelský zápas, turnaj nebo trénink. Turnaj je hodně specifický. Můžete listovat kalendářem, který obsahuje spoustu zajímavých a reálných soutěží jako například Davis Cup, Wimbledon a jiné. Záleží jen na vás, do kterého turnaje se přihlásíte. Trénink už moc zajímavý není a jen trénujete odpaly s automatem na míčky.

Pak jsou v menu na výběr předvolby, které nastavují základní herní prvky pro přátelský zápas - typ kurtu, ovládání hráče, jeho jméno nebo rozdělení bodů do několika základních vlastností, podobně jako RPG hrách. A to je asi tak všechno do obsahu hry. Když už jsme u toho, vypíchl bych hodně špatně řešené menu. U jednotlivých položek nejsou prakticky žádné popisky, pouze jednoduché a nicneříkající obrázky. Takže dost často člověk tápe co která položka znamená.

Grafika je pěkně barevná, ale uvítal bych více animací. Chybí mi třeba doskoky, nebo nějaké náročnější odpaly. Hráč na obrazovce odpaluje jen ve třech animacích. Té standardní na beckhand nebo forhand a nebo smečující. Samotné animace jsou ale zvládnuty moc pěkně. Hru doprovází i hudba, ale ta mě moc nezaujala. Dovedu si představit lepší soundtrack i zvuk jako takový.
Pěkná grafika, plynulé animace, rozsáhlý turnajový režim. Příšerné neergonomické menu, mohlo být víc animaci odpalů.